Ćirilica / Latinica

Srpski jezik

Previous Next

DAN JABUKA

Ocena korisnika:  5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 

Povodom Svetskog dana jabuka koji se obeležava 20. oktobra, učiteljice Slađana Radosavčević, Jelena Ivanović, Maruška Jovanović, Marija Stevanović i vaspitačica Tonja Radonjić organizovale su radionicu za učenike mlađih razreda i predškolce. Popunjavanjem ukrštenice učenici su došli do konačnog rešenja tj. ključne reči koja je najavila temu radionice. Učenici su imali priliku da se putem multimedijalne prezentacije upoznaju sa običajima u kojima je simbol jabuka kao i sa poslovicama i mudrim mislima. Kroz likovne aktivnosti, koristeći različite tehnike i materijale, pokazali su veliku kreativnost. Na kraju radionice podeljene su im jabuke i zahvalnice za učešće u radu.

 

Maruška Jovanović, učiteljica

 

Osnovna škola Goračići,32232 Goračići

  • Email: info@skolagoracici.edu.rs
  • Tel:  +381 32 5857 720
  • Tel:  +381 32 5857 326
© Copyright 2012-2019 . Sva prava zadržana Izrada web sajta Impuls Tech

Search